• Instagram media 💁🏼‍♀️ .
.
“ Yeni Trend Cilt Gençleştirme MİKROMEZ Uygulaması”  NovaGüzellikte .
.
MİKROMEZ
.
.
Cildimizdeki ince kılcal çizgilerimizde açılma yaparken cildimizin toparlanmasında çok etkili bir uygulamadır.
.
.
 Mikromez zamanın etkisi ile kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal-kozmetik bir onarımdır. Onarımın temelinde cilde uygulanan “Hyalüronik Asit” ve “30 vitamin” bulunmaktadır. .
.
Hyalüronik Asit cilde nem,parlaklık,esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajeninde  yapıtaşı olması itibari ile cilde özel bir cihaz yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlamakta diğer taraftan kolajen  üretimini tetikleyerek cildin sağlıklı sıkı kalmasına etki etmektedir.
.
.
.
🌟En Sık Sorulan Sorular🌟 .
.
1) Nasıl bir etkisi var ? .
.
Verilen vitamin kokteyller ile cildinizde pürüzsüz canlı bir görünüm ilk seans da gözlemlenir.
.
.
2)Seans aralıkları ne kadar olmalı ? .
.
Seans aralıklarının cildinizin ihtiyacı doğrultusunda da birlikte gözlemleyip işlem sonrasında bilgilendirme yapıyoruz. .
.
3) İşlem sırasında acı hissediliyor mu? .
.
İşlem esnasında acı ve yanma hissedilmez. .
.
4) İşlem sonrasında kızarıklık olur mu? .
.
İşlem yapılırken gözlemlenen kızarıklık işlem sonrası görünmez cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırırken cilt altına verilen kolajenini tetikleyen serum ve peptitlerle cildinizi işlem sonrası yatıştırıcı maske vitaminler cildinize uygulanır. .
.
Daha fazla bilgi için bize ☎️ 02646150515 numaradan ya da DM’den yazabilirsiniz. .
.
NovaGüzellik Cildinize Değer Katar ❤️
.
.
#nurtenyetim #novagüzellik🤗 #mikromez #mikromezo #kırışıklıktedavisi #bebekgibicilt #pürüzsüzcilt #canlıcilt #nemlicilt #hylarünikasit #kolajenetkisi #sıkıcilt #sağlıklıcilt #medikalkozmetik

    NOVAGÜZELLİK Instagram photos @ - Instagram Profile - User Profile novaguzellik 14 Eylül 2019 Cumartesi

    💁🏼‍♀️ . . “ Yeni Trend Cilt Gençleştirme MİKROMEZ Uygulaması” NovaGüzellikte . . MİKROMEZ . . Cildimizdeki ince kılcal çizgilerimizde açılma yaparken cildimizin toparlanmasında çok etkili bir uygulamadır. . . Mikromez zamanın etkisi ile kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal-kozmetik bir onarımdır. Onarımın temelinde cilde uygulanan “Hyalüronik Asit” ve “30 vitamin” bulunmaktadır. . . Hyalüronik Asit cilde nem,parlaklık,esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajeninde yapıtaşı olması itibari ile cilde özel bir cihaz yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlamakta diğer taraftan kolajen üretimini tetikleyerek cildin sağlıklı sıkı kalmasına etki etmektedir. . . . 🌟En Sık Sorulan Sorular🌟 . . 1) Nasıl bir etkisi var ? . . Verilen vitamin kokteyller ile cildinizde pürüzsüz canlı bir görünüm ilk seans da gözlemlenir. . . 2)Seans aralıkları ne kadar olmalı ? . . Seans aralıklarının cildinizin ihtiyacı doğrultusunda da birlikte gözlemleyip işlem sonrasında bilgilendirme yapıyoruz. . . 3) İşlem sırasında acı hissediliyor mu? . . İşlem esnasında acı ve yanma hissedilmez. . . 4) İşlem sonrasında kızarıklık olur mu? . . İşlem yapılırken gözlemlenen kızarıklık işlem sonrası görünmez cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırırken cilt altına verilen kolajenini tetikleyen serum ve peptitlerle cildinizi işlem sonrası yatıştırıcı maske vitaminler cildinize uygulanır. . . Daha fazla bilgi için bize ☎️ 02646150515 numaradan ya da DM’den yazabilirsiniz. . . NovaGüzellik Cildinize Değer Katar ❤️ . . #nurtenyetim #novagüzellik🤗 #mikromez #mikromezo #kırışıklıktedavisi #bebekgibicilt #pürüzsüzcilt #canlıcilt #nemlicilt #hylarünikasit #kolajenetkisi #sıkıcilt #sağlıklıcilt #medikalkozmetik

    0 Comments